logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 26 czerwca 2023 17:59

„Piosenka jest dobra na wszystko”

Ten rok zakończyliśmy właśnie słowami piosenki Jeremiego Przybory „Piosenka jest dobra na wszystko”, gdyż był to rok trudny i trochę krótszy, ale i tak daliśmy sobie radę ze wszystkimi wyzwaniami. Uczestnicy zajęć wokalnych dzięki uporowi i wytrwałości pokazali swoje zdolności wokalne podczas koncertu dla rodziców w piątek 23 czerwca 2023r., pod tym właśnie tytułem. Wspólnie zorganizowaliśmy także niespodziankę dla naszego jubilata – Kacpra, który tego dnia obchodził swoje urodziny. Były życzenia, tort i odśpiewane „Sto lat”.
Jak na zakończenie zajęć przystało, nie mogło zabraknąć wręczenia dyplomów i słodkości.
Po oficjalnym zakończeniu zajęć wokaliści zostali na nocnych warsztatach, aby podsumować i zakończyć rok artystyczny. Zabawa była wspaniała! Figle, psoty, gry i zabawy animacyjne, a potem kolacja i pyszna pizza. Wieczorem tańce, hulanki i śpiewy przy wtórze gitar. Nikt nie myślał o spaniu. Rano, wspólne śniadanie a potem pożegnania pełne wzruszeń. Dziękuję wszystkim moim dzieciom i młodzieży za cały rok ciężkiej pracy i wsparcie. Wszystkim gratuluję i życzę wspaniałych wakacji. Jesteście wielcy i tak trzymać!
Do zobaczenia we wrześniu!
Tekst i foto: Wiola Krzemińska

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus