logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

czwartek, 25 kwietnia 2019 12:40

Laureaci konkursu „CZTERY PORY ROKU…" 2019

PROTOKÓŁ
WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI
ZESPOŁÓW PLASTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY
– etap powiatowy
„CZTERY PORY ROKU…" 2019

Do etapu powiatowego zgłoszonych zostało 36 prac konkursowych.
Prace ocenione zostały w czterech przedziałach wiekowych:
- 6-9 lat
- 10-12 lat
- 13-15 lat

Jury w składzie :
Agnieszka Świerczek
Anita Balińska
Ryszarda Reczko

Po dokładnym obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prac konkursowych, dokonano ich oceny .Wzięło pod uwagę poziom artystyczny prac w zależności od wieku autora, zgodność z tematyką konkursu, technikę wykonania, ogólny wyraz artystyczny wyłoniła autorów i ich prace, które będą reprezentowały powiat drawski na etapie wojewódzkim oraz przyznano dyplomy i nagrody rzeczowe.

W kategorii wiekowej 6- 9 lat

I miejsce – Kinga Krywulko – 9 lat
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek
II miejsce – Hania Kędzierska – 8 lat
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek
III miejsce –Nadia Domańska – 8 lat
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie Kalisz Pom
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

Wyróżnienia:
- Julita Wyrzykowska – 7 lat
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie Kalisz Pom
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek
- Aleks Sawicki – 9 lat
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek
- Milena Bakalarz – 8 lat
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie Kalisz Pom
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

W kategorii wiekowej 10- 12 lat

I miejsce – Wiktoria Owczarek – 10 lat
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

II miejsce – Aleksander Lasek - Winiarski – 10 lat
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie Kalisz Pom
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

III miejsce –Barbara Szydłowska – 10 lat
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

Wyróżnienia:
- Ewa Mruk lat 10
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Dorota Bukowska
- Patrycja Czerepaniak – lat 11
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie Kalisz Pom
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek
- Filip Zieliński
Szkoła Podstawowa w Drawsku Pom Opiekun: Magdalena Żoch

W kategorii wiekowej 13- 15 lat

I miejsce – Katarzyna Susołowska lat 13
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

Wyróżnienie:
- Olaf Karbowiak – lat 13
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie Kalisz Pom
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

JURY:
Agnieszka Świerczek
Anita Balińska
Ryszarda Reczko

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród które odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku o godz. 17.00 w Pracowni Plastyczno - Ceramicznej Złocienieckiego Ośrodka Kultury, Ul. Połczyńska 6

kat.6 9 lat I miejsce Kinga Krywulko  kat.6 9 lat II miejsce Hania Kędzierska 
kat. 6-9 lat 
I miejsce Kinga Krywulko
kat. 6-9 lat
II miejsce Hania Kędzierska
 kat. 6 9 lat III miejsce Nadia Domańska  kat.6 9 lat wyróżnienie Julita Wyrzykowska
kat. 6-9 lat 
III miejsce Nadia Domańska
kat. 6-9 lat 
Wyróżnienie Julita Wyrzykowska
 kat.6 9 lat wyróżnienie Milena Bakalarz  kat. 6 9 lat wyróżnienie Aleks Sawicki
kat. 6-9 lat
Wyróżnienie Milena Bakalarz
kat. 6-9 lat
Wyróżnienie Aleks Sawicki
 kat. 10 12 lat I miejsce Wiktoria Owczarek  kat. 10 12 lat II miejsce Aleksander Lasek Winiarski
kat. 10-12 lat
I miejsce Wiktoria Owczarek
kat. 10-12 lat
II miejsce Aleksander Lasek - Winiarski
kat. 10 12 lat III miejsce Barbara Szydłowska kat.10 12 lat wyróżnienie Ewa Mruk
kat.10-12 lat  
III miejsce Barbara Szydłowska
kat.10-12 lat
wyróżnienie Ewa Mruk
kat. 10 12 lat wyróżnienie Filip Zieliński kat. 10 12 lat wyróżnienie Patrycja Czerepaniak
kat. 10-12 lat
wyróżnienie Filip Zieliński
kat. 10-12 lat
wyróżnienie Patrycja Czerepaniak
kat. 13 15 lat I miejsce Katarzyna Susołowska kat. 13 15 lat wyróżnienie Olaf Karbowiak
kat. 13-15 lat
I miejsce Katarzyna Susołowska
kat. 13-15 lat
wyróżnienie Olaf Karbowiak

Już wkrótce

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software