logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

piątek, 12 kwietnia 2019 20:09

Najpiękniejsze palmy i pisanki

Złocieniec 9.04.2019 r.

PROTOKÓŁ

 

KONKURS ‘’PALMY I PISANKI WIELKANOCNE’’.

KULTURA TRADYCJI WIELKANOCNYCH W POWIECIE DRAWSKIM

 

Do tegorocznego konkursu zostało zgłoszonych ok. 130 prac konkursowych

Prace zostały ocenione w czterech kategoriach:

PALMA ZESPOŁOWO, PALMA INDYWIDUALNIE,

PISANKA oraz STROIK WIELKANOCNY,

w trzech przedziałach wiekowych:

- dzieci I – III klasa Szkoły Podstawowej

- dzieci IV – VI klasa Szkoły Podstawowej

- młodzież i dorośli

Jury w składzie :

Ryszarda Reczko, Bernadeta Żurkowska i Anita Balińska

po obejrzeniu zgłoszonych prac konkursowych dokonało ich oceny. Wzięto pod uwagę estetykę, pomysłowość, nawiązanie do tradycji Świąt Wielkanocnych, wykorzystanie materiałów z ”wiejskiego podwórka”, wkład pracy. Przyznało nagrody rzeczowe oraz dyplomy w następujących kategoriach:

PALMA w kat. Zespołowej

Dzieci I – III KL. Szkoły Podstawowej

I miejsce – Wiktoria i Hubert Grzesiak –SP w Nowym Worowie

Dzieci IV –VI kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce- Jakub Stolarczyk- SP w Nowym Worowie

II miejsce- Amelia i Wanesa Kowalskie – SP w Czaplinku

Młodzież i dorośli

I miejsce – Karolina i Karol Grządziel, Janina Gvnera- Poźrzadło Wielkie – Kalisz Pomorski

II miejsce – Krystyna Tokarska, Jadwiga Stolarczyk, Maria Łukaszewicz – Nowe Worowo

III miejsce – Katarzyna i Tomasz Kiejno – SP w Nowym Worowie

Wyróżnienie : Wiktoria i Aneta Karbowiak –SP w Nowym Worowie

Wyróżnienie: Aneta Figura, Anna Pojasek, Julia Durka - Chlebowo

Wyróżnienie: Kamila Dziewiątkowska, Anna Krupska, Jadwiga Bogusz - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Czaplinku

PALMA w kat. Indywidualnej

Dzieci I – III kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce – Wojciech Welk – SP w Czaplinku.

II miejsce – Antoni Albin – SP w Nowym Worowie

III miejsce – Kalina Nagórska - SP w Czaplinku

Wyróżnienie : Hanna Wilga – SP w Pomierzynie - Kalisz Pomorski

Wyróżnienie: Krzysztof Marusia – SP w Pomierzynie - Kalisz Pomorski

Dzieci IV – VI kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce – Aleksandra Król – Stare Worowo

I miejsce – Aleksandra Kubrak – SP w Drawsku Pom

II miejsce – Klaudia Florczyk – SP w Czaplinku

III miejsce – Bartłomiej Sztobryń – SP w Kaliszu Pomorskim

Wyróżnienie: Sebastian Hołownia – SP w Nowym Worowie

Wyróżnienie: Magdalena Sztobryń – SP w Kaliszu Pomorskim

Młodzież i dorośli

I miejsce – Anita Teodorczuk ze Starego Worowa

II miejsce – Iwona Majchrzak – SP w Nowym Worowie

III miejsce –Paweł Chłędowski – SP w Nowym Worowie

Wyróżnienie: Barbara Czerepaniak – Warniłęg

Wyróżnienie: Michał Wyrzykowski – Suliszewo, Drawsko Pom

Wyróżnienie: Magdalena Wyrzykowska - Suliszewo, Drawsko Pom

PISANKA

Dzieci I- III kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce – Lena Rycerska – SP w Czaplinku

II miejsce – Nataniel Kranc –SP w Kaliszu Pomorskim

III miejsce – Mateusz Ambroziak – SP w Drawsku Pomorskim

 

Dzieci VI – VI kl. Szkoły podstawowej

I miejsce –Anna Hyjek – SP w Kaliszu Pomorskim

II miejsce – Karol Grządziel – SP w Pomierzynie, Kalisz Pomorski

III miejsce – Kuba Czapiga - SP w Czaplinku

Wyróżnienie – Tomasz Kiejno – SP w Nowym Worowie

Młodzież i dorośli

I miejsce – Dorota Frankowska – Uniwersytet III Wieku w Złocieńcu

II miejsce – Katarzyna Kiejno – SP w Nowym Worowie

STROIK

Dzieci I – III kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce – Szymon Hajdukiewicz – SP w Drawsku Pom

II miejsce – Jan Wasilewski - SP w Drawsku Pom

III miejsce – Szymon Majchrzak – SP w Nowym Worowie

Wyróżnienie: Blanka Kozłowska – SP w Pomierzynie - Kalisz Pomorski

Wyróżnienie: Alicja Tomiec – SP w Pomierzynie – Kalisz Pomorski

 

Dzieci IV – VI kl. Szkoły Podstawowej

I miejsce – Amelia Kowalska – SP w Czaplinku

II miejsce – Piotr Karpiej – SP w Nowym Worowie

II miejsce – Jan Wytracz – SP w Drawsku Pom

III miejsce – Maja Kuzio – SP w Czaplinku

Wyróżnienie: Aleksandra Katrycz- SP w Czaplinku

Wyróżnienie: Gabrysia Stasiak –Warniłęg

Wyróżnienie: Maciej Majchrzak – SP w Nowym Worowie

Wyróżnienie: Amanda Olas – SP w Czaplinku

Młodzież i dorośli

I miejsce –Dorota Ambroziak - Cieszyno

II miejsce – Katarzyna Kiejno – SP w Nowym Worowie

III miejsce- Katarzyna Tokarska - Cieminko

Podziękowania dla

  1. Ewy Jakszuk – SP w Nowym Worowie
  2. Emilii Bogusz – SP w Kaliszu Pomorskim
  3. Ingi Lewandowskiej – SP w Czaplinku
  4. Eweliny Moczan – SP w Czaplinku
  5. Danuty Walków – SP w Czaplinku
  6. Anny Rusin - Kicińskiej – SP w Drawsku Pomorskim
  7. Doroty Maślak – SP w Pomierzynie

Za przygotowanie dzieci i młodzieży do konkursu J

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują dyplomy i słodycze za udział w konkursie.

Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW:

Ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się

17.04.2019 roku, o godz. 17.00.

W Złocienieckim Ośrodku Kultury w Złocieńcu (ul. Połczyńska 6)

 

Wystawę będzie można oglądać od 16.04.2019 do 23.04.2019 r. w „Galerii na Ścianie” ZOK
(ul. Połczyńska 6)

 

Odbiór prac w dniach od 23.04.-26.04.2019 r.

Prace nieodebrane w terminie przechodzą do dyspozycji organizatora.

Już wkrótce

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software