logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

piątek, 20 kwietnia 2018 09:39

Laureaci konkursu : " Gdy będę dorosły to zmienię..."2018

PROTOKÓŁ
WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ZESPOŁÓW PLASTYCZNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY – etap powiatowy

„Gdy będę dorosły to zmienię…" 2018

Prace ocenione zostały w czterech przedziałach wiekowych:
- 6-9 lat
- 10-12 lat
- 13-15 lat
-16-19 lat
Jury w składzie :
Anita Balińska
Ryszarda Reczko
Maciej Łukaszewicz

Po dokładnym obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prac konkursowych, dokonano ich oceny .Wzięło pod uwagę poziom artystyczny prac w zależności od wieku autora, zgodność z tematyką konkursu, technikę wykonania, ogólny wyraz artystyczny wyłoniła autorów i ich prace, które będą reprezentowały powiat drawski na etapie wojewódzkim oraz przyznano dyplomy i nagrody rzeczowe.

W kategorii wiekowej 6- 9 lat

I miejsce Antonina Maćkowska – 8 lat
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie
Kalisz Pom
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

II miejsce – Ewa Mruk – 9 lat
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Dorota Izdebska

III miejsce –Wiktoria Prima – 9 lat
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie
Kalisz Pom
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

Wyróżnienia:
- Maria Bartkowska – 7 lat
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie
Kalisz Pom
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek
- Martyna Biernacka – 8 lat
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna
Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek
- Kaja Staniec – 8 lat
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie
Kalisz Pom
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek

 W kategorii wiekowej 10- 12 lat

I miejsce - Olga Padewska – 10 lat
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna
Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

Wyróżnienia:
- Maja Grzeszczuk lat 11
Darskowo, Gmina Złocieniec
- Klaudia Makuchowska – lat 12
Darskowo, Gmina Złocieniec

W kategorii wiekowej 13- 15 lat

I miejsce –Martyna Maras- lat 14
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Dorota Izdebska

II miejsce – Katarzyna Susołowska lat 13
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna
Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

III miejsce – Szymon Popiołek – 13 lat
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
Opiekun: instruktor Dorota Izdebska

Wyróżnienia:
- Laura Kasjan – lat 13
Szkoła Podstawowa w Pomierzynie
Kalisz Pom
Opiekun: instruktor Teresa Stąporek
- Julia Boral – lat 13
Pracownia Plastyczno- Ceramiczna
Złocienieckiego Ośrodka Kultury w Złocieńcu
Opiekun : instruktor Elżbieta Kordek

W kategorii wiekowej 16 – 19 lat

I miejsce - Karolina Budnicka- 17 lat
Złocieniec

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się 25 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 w Pracowni Plastyczno - Ceramicznej Złocienieckiego Ośrodka Kultury, Ul. Połczyńska 6

 

kat. 6 9 lat I miejsce Antonina Maćkowska  kat. 6 9 lat II miejsce Ewa Mruk 
 kat. 6 -9 lat I miejsce
Antonina Maćkowska
kat. 6 -9 lat II miejsce
Ewa Mruk
 kat.6 9 lat III miejsce Wiktoria Prima  kat. 6 9 lat wyróżnienie Kaja Staniec
kat.6 -9 lat III miejsce
Wiktoria Prima
kat. 6 -9 lat wyróżnienie
Kaja Staniec
 kat. 6 9 lat wyróżnienie Maria Bartkowska  kat. 6 9 lat wyróżnienie Martyna Biernacka
kat. 6 -9 lat wyróżnienie
Maria Bartkowska
kat. 6 -9 lat wyróżnienie
Martyna Biernacka
 kat. 10 12 lat I miejsce Olga Padewska  kat.10 12 lat wyróżnienie Klaudia Makuszewska
kat. 10 -12 lat I miejsce
Olga Padewska
kat.10 -12 lat wyróżnienie
Klaudia Makuszewska
kat.10 12 lat wyróżnienie Maja Grzeszczuk  kat.13 15 lat I miejsce Martyna Maras
kat.10 -12 lat wyróżnienie
Maja Grzeszczuk
kat.13 -15 lat I miejsce
Martyna Maras
 kat. 13 15 lat II miejsce Katarzyna Susołowska  kat. 13 15 lat III miejsce Szymon Popiołek
kat. 13 -15 lat II miejsce
Katarzyna Susołowska
kat. 13 -15 lat III miejsce
Szymon Popiołek
 kat.13 15 lat wyróżnienie Laura Kasjan  kat. 13 15 lat wyróżnienie Julia Boral
kat.13 - 15 lat wyróżnienie
Laura Kasjan
kat. 13-15 lat wyróżnienie 
Julia Boral
 kat. 16 19 lat I miejsce Karolina Budnicka  
kat. 16 -19 lat I miejsce
Karolina Budnicka
 

Już wkrótce

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software