logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

ekdus

DK plus

wosp serce

czwartek, 22 marca 2018 17:43

Najpiękniejsze palmy i pisanki

Złocieniec 21.03.2018 r.

 

PROTOKÓŁ

KONKURS ‘’PALMY I PISANKI WIELKANOCNE’’.
KULTURA TRADYCJI WIELKANOCNYCH W POWIECIE DRAWSKIM

Do tegorocznego konkursu zostało zgłoszonych ok. 90 prac konkursowych

Prace zostały ocenione w czterech kategoriach:
PALMA ZESPOŁOWO, PALMA INDYWIDUALNIE, PISANKA oraz STROIK WIELKANOCNY,
w trzech przedziałach wiekowych:
- dzieci I – III klasa Szkoły Podstawowej
- dzieci IV – VI klasa Szkoły Podstawowej
- młodzież i dorośli

Jury w składzie :
Ryszarda Reczko, Maciej Łukaszewicz i Elżbieta Kordek
po obejrzeniu zgłoszonych prac konkursowych dokonało ich oceny. Wzięto pod uwagę estetykę, pomysłowość, nawiązanie do tradycji Świąt Wielkanocnych, wykorzystanie materiałów z ”wiejskiego podwórka”, wkład pracy. Przyznało nagrody rzeczowe oraz dyplomy w następujących kategoriach:

 

PALMA w kat. Zespołowej

Dzieci I – III KL. Szkoły Podstawowej
Jury nie przyznało nagrody

Dzieci IV –VI kl. Szkoły Podstawowej
I miejsce- Agata i Marta Bober z Czaplinka
II miejsce- Julia i Szymon Boral ze Złocieńca
III miejsce – Tomasz i Katarzyna Kiejno – SP w Nowym Worowie
Wyróżnienie – Aneta i Wiktoria Karbowiak z SP w Nowym Worowie

Młodzież i dorośli
I miejsce – Karolina, Robert i Karol Grządziel z Kalisza Pomorskiego
II miejsce – Aleksandra Król, Celina Pawłowska i Kaja Brzozowska – Świetlica wiejska w Starym Worowie
III miejsce – Świetlica wiejska w Warniłęgu
Wyróżnienie: Świetlica wiejska w Darskowie
Wyróżnienie: Natalia Filipczak, Kinga Wyrzykowska, Patryk Gleich, Jacek Brodzik, Bartosz Matczak – SP w Pomierzynie
Wyróżnienie specjalne dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej w Czaplinku

 

PALMA w kat. Indywidualnej

Dzieci I – III kl. Szkoły Podstawowej
I miejsce – Filip Zieliński – SP w Drawsku Pom.
II miejsce – Hubert Grzesiak – SP w Nowym Worowie
III miejsce – Nikola Piernik ze - SP w Drawsku Pom.

Dzieci IV – VI kl. Szkoły Podstawowej
I miejsce – Klaudia Florczyk – SP w Czaplinku
II miejsce – Mateusz Dul z Czaplinka
III miejsce – Michał Wyrzykowski z Suliszewa

Młodzież i dorośli
I miejsce – Anita Teodorczuk ze Starego Worowa
II miejsce – Sylwester Sowa ze Złocieńca
III miejsce –Agata Soroko – SP w Drawsku Pom
Wyróżnienie: Renata Jamniuk, Elżbieta Dąbrowska, Zdzisław Walczak - Dom Pomocy Społecznej w Darskowie

PISANKA

Dzieci I- III kl. Szkoły Podstawowej
W tej kategorii nie było zgłoszonych prac

Dzieci VI – VI kl. Szkoły podstawowej
I miejsce –Amelia Kowalska z Czaplinka
II miejsce – Katarzyna Kiejno – SP w Nowym Worowie
III miejsce – Wanesa Kowalska z Czaplinka
Wyróżnienie – Karol Grządziel – SP w Pomierzynie

Młodzież i dorośli
I miejsce – Jan Wanatko z Zielonej Góry

 

STROIK

Dzieci I – III kl. Szkoły Podstawowej
I miejsce –Jasmina Kowalczyk- SP w Pomierzynie
II miejsce – Aleks Sawicki ze Złocieńca
III miejsce – Maja Kubrak – SP 1 w Drawsku Pom
Wyróżnienie: Hanna Soroko – SP 1 w Drawsku Pom
Wyróżnienie: Szymon Hajdukiewicz – SP 1 w Drawsku Pom

Dzieci IV – VI kl. Szkoły Podstawowej
I miejsce – Karol Grządziel – SP w Pomierzynie
II miejsce – Julia Durka – SP w Nowym Worowie
III miejsce – Karolina Rumowska – SP w Mielenku Drawskim
Wyróżnienie: Kinga Wąwoźniak z Czaplinka
Wyróżnienie: Tomasz Kiejno –SP w Nowym Worowie

Młodzież i dorośli
I miejsce –Uniwersytet III Wieku w Złocieńcu
II miejsce – Daniel Bujanowski – Stawno
III miejsce- Katarzyna Kiejno – SP w Nowym Worowie
Wyróżnienie: Paweł Chłędowski – SP w Nowym Worowie

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW:
Ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 28.03.2018 roku, o godz. 18.00.
W Złocienieckim Ośrodku Kultury w Złocieńcu (ul. Połczyńska 6)

Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.
Wystawę będzie można oglądać do 27.03.2018 do 4.04.2018 r. w „Galerii na Ścianie” ZOK
(ul. Połczyńska 6)

Odbiór prac w dniach od 4.04.-5.04.2018 r.
Prace nieodebrane w terminie przechodzą do dyspozycji organizatora.

Już wkrótce

Kalendarz wydarzeń

swieto drawy na www

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software