logo zok

plenfrdeites

ara 2017 2018 b

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

wosp serce

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 31 października 2017 19:18

Integracja polsko - niemiecka

W dniach 26-27.10.2017 r gościliśmy grupę młodzieży niemieckiej z naszego miasta partnerskiego Bad Segeberg. W ramach odnowienia kontaktów polsko- niemieckich młodzież spotkała się na warsztatach wokalno – instrumentalnych zorganizowanych przez Złocieniecki Ośrodek Kultury.

W warsztatach wzięło udział czworo nastoletnich, pełnych energii instrumentalistów grających na skrzypcach i wiolonczeli oraz wokalistów ze Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Celem wspólnych warsztatów było doskonalenie warsztatu muzycznego i wokalnego uczniów oraz stworzenie wspólnego dzieła, czyli podkładu instrumentalnego do piosenki pt. „Czym jest życie” i jej nauki. Dzięki niezawodnym instruktorom – Eve Schreder, Wioletcie Krzemińskiej i Wojciechowi Kucharskiemu, którzy poprowadzili zajęcia, było to możliwe. Nasze dwudniowe zmagania mogliśmy zaprezentować na Muzycznym Piątku dla widzów Złocieńca.

W natłoku atrakcji mogliśmy znaleźć chwilę na relaks i integrację. Młodzież miała okazję do nawiązania przyjaźni, rozwijania umiejętności muzycznych i językowych. Bardzo się zaprzyjaźniła i polubiła. Mamy nadzieję, że będzie to początek długofalowej współpracy między naszymi miastami.

Nasze spotkanie nie byłoby możliwe, gdyby nie zaangażowanie wielu osób oraz różnych organizacji, które także je dofinansowały.

DZIĘKUJEMY!

Tekst: Wioletta Krzemińska
foto. Elżbieta Kordek

Już wkrótce

sd 2018

klip promocyjny

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software