logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

wosp serce

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 19 grudnia 2016 13:45

Ence-Pence i Dziady'16

Ence-Pence i Dziady'16 to tytuły pierwszych spektakli przygotowanych przez Laboratorium Teatralne działające w ZOK i zaprezentowanych w czwartek 15 grudnia.

ENCE-PENCE to wesoła, kolorowa i szalona składanka wyliczanek i rymowanek, w której uczestnicy młodszej grupy Laboratorium (klasy 4-6) wśród podskoków, okrzyków i przyklasków bawili się słowem, ruchem, kostiumem. W ten sposób rozbawili licznie zgromadzoną publiczność.

Z kolei starsza grupa Laboratorium (od gimnazjum do Uniwersytetu Trzeciego Wieku) przygotowała przedstawienie inspirowane pradawnym obrzędem Dziadów i dramatem Adama Mickiewicza. W nietypowym otoczeniu stolików kawiarnianych i kolorowych świateł uczestnicy obrzędu stawali się medium, przez które duchy w najróżniejszy sposób opowiadały o śmierci: poważnie, z ironią, lirycznie i dramatycznie.

To były pierwsze publiczne prezentacje pracy naszego Laboratorium Teatralnego, które w tym sezonie planuje jeszcze przynajmniej dwa spektakle. Zapraszamy wszystkich na nasze kolejne przedstawienia oraz do przyłączenia się do nas. Spotkania w każdy czwartek o 16:00 grupa młodsza, 18:00 grupa starsza.

Już wkrótce

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
8
10
11
12
14
15
17
19
20
23
24
27
28
29
30
31

sd 2018

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software