logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

wosp serce

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
poniedziałek, 27 czerwca 2016 12:26

Zakończenie roku ARA wśród grup teatralnych

Grupy teatralne: Impuls, Złote Cienie, Mieszanka Wybuchowa oraz Dorośli 22 czerwca rozpoczęły dzień od sześciogodzinnych warsztatów teatralnych z Arturem Gotz, aktorem i wokalistą scen Warszawy (Teatr "6 Piętro") i Łodzi (Teatr Nowy im. K. Dejmka).
Program zajęć zawierał wiele elementów technik aktorskich, m.in: trening aktorski, plastyka ruchu scenicznego z podstawowymi elementami pantomimy, impostacja i emisja głosu, technika i wyrazistość mowy oraz zadania i ćwiczenia aktorskie. Całość poprowadzona w niezwykłej atmosferze i dużym zaangażowaniem grup.
Po chwili oddechu odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów przez instruktorkę Wioletę Szczecińską i podsumowanie wspólnego roku artystycznego w sekcji teatralnej.
Zostają za nami wspaniałe wspomnienia. Wspólne zaangażowanie zaowocowało wieloma spektaklami, które na długo zapadną w pamięci. Każdy uczestnik zajęć na zakończenie tego okresu otrzymał podziękowanie za współtworzenie ruchu artystycznego oraz pamiątkowe zdjęcie grupowe. Grupa Impuls oraz Złote Cienie mogły zaprezentować się w koszulkach ze swoim własnym logiem- nagrodą z Powiatowej Gali Talentów w Drawsku Pom.
Po oficjalnej części nie mogliśmy rozstać się aż do rana. Wieczorne rozmowy i gry pokazały jak grupy zintegrowały się przez ostatni rok. Zostaliśmy także mile zaskoczeni przez Monikę Rudzińską. Znajdziecie nas na jej filmie : Monika Rudzińska Film Studio

Dziękuję Wam za wspólne spędzony czas i energię, którą dawaliście od siebie. Jestem z was dumna. 

Wioleta Szczecińska

Już wkrótce

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
8
10
11
12
14
15
17
19
20
23
24
27
28
29
30
31

sd 2018

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software