Wyjątkowy koncert pełen polskich przebojów za nami! 15 maja w sali kinowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury publiczność miała okazję usłyszeć największe…
Zespół EL BANDA Złocienieckiego Ośrodka Kultury w składzie: Joanna Bosiacka, Adriana Zarębska, Iwona Palińska, Agnieszka Szpargała (trenerka wokalna) zabrał słuchaczy…