logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

wosp serce

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 31 stycznia 2012 01:00

Ferie w Kinie

W każdą środę, w Kinie Mewa, podczas ferii można było zobaczyć popularne filmy animowane w promocyjnej cenie biletu 6 zł. Seanse filmowe: „Po rozum do mrówek” oraz „Miś Yogi” cieszyły się bardzo dużą popularnością. W 4 seansach uczestniczyło blisko 600 osób.

W połączeniu z seansami filmowym odbyły się także warsztaty plastyczno-filmowe, podczas których uczestnicy poznali zakamarki Złocienieckiego Ośrodka Kultury.

Na chwilę zamienili się w aktorów by poczuć magię otwierającej się kurtyny podczas przedstawienia. Zobaczyli jak wygląda taśma filmu analogowego oraz odwiedzili kabinę kinooperatora.

Uczestnicy warsztatów brali udział w konkursach, między innymi na jak najszybsze i prawidłowe odnalezienie swojego miejsca na sali.  Na koniec wspólnie przypominali sobie swoje ulubione postaci filmów animowanych i starali się zaprojektować własnego bohatera filmu animowanego.

Już wkrótce

Kalendarz wydarzeń

sd 2018

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software