logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

warsztaty teatru improwizacji plakat ZOK1

 

Co obejmuje warsztat?
Na warsztatach będziemy pracować nad uruchomieniem procesu twórczego i poznawczego, który zachęca do poszukiwań i zadawania pytań o naturę sztuki scenicznej, a także zajmiemy się zdobywaniem umiejętności związanych z doświadczaniem świata, zarówno poprzez własną twórczość, jak i odniesienia do klasyki.

Korzyści dla uczestników warsztatów: zachęta do poszukiwania alternatywnych rozwiązań w zakresie komunikacji, a także lepszego rozumienia i zapamiętywania tekstu, wykorzystywania wyobraźni w procesie uczenia się, możliwość poznania ciekawych ludzi (aktorów, pisarzy, scenografów, muzyków).

Warsztaty poprowadzi Norbert Budzyński- autor powieści, pisarz, lektor, prowadził cykl wideoreportaży o tematyce społecznej, pt. ,,Aktywni Ludzie". Zaangażowany w spotkania fikcji z rzeczywistością, uczestnik rozmaitych targów, wieczorów prozatorskich i poetyckich oraz dyskusji literackich.

Do zobaczenia na pierwszym spotkaniu we wtorek 2 lipca!

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus