logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

warsztaty literackie plakat ZOK1

 

Nowa propozycja- WARSZTATY LITERACKIE

Kilka słów o autorze, inicjatorze warsztatów i samym prowadzącym.

Norbert Budzyński – rocznik 75; pisarz i lektor. Absolwent Technikum Geodezyjno-Drogowego w Poznaniu. W latach 2012-13, w krakowskim teatrze „Hothaus”, prowadził zajęcia z improwizacji, a w latach 2018-19, dla Telewizji Kablowej Zbąszyń, cykl wideoreportaży o tematyce społecznej, pt. „Aktywni ludzie”.
Autor powieści fantastyczno-obyczajowej, pt. Ja, niewolnik (2020), oraz zbioru opowiadań Przeciążenia (2023). Na rok 2024, przewiduje wydanie kolejnego zbioru pt, Nienasycenia.
To koktajl: obsesji i szaleństwa, utrzymany w duchu oniryzmu.
Zaangażowany w spotkania fikcji z rzeczywistością; uczestnik i bohater rozmaitych targów, wieczorów prozatorskich i poetyckich oraz dyskusji literackich, między innymi podczas festiwalu wydawców niezależnych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rudzie Śląskiej Chebziu, czy też w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Mickiewicza w Lubartowie.

Nie rozumie fascynacji silnikami spalinowymi, piłką nożną ani morsowaniem, za to, z niezrozumiałych dla nikogo powodów, hipnotyzuje go curling. W wolnych chwilach oddaje się grze w szachy i marzy o tym, by zamieszkać w domu
w stylu japońskim. Kto wie, może postawi taki w Złocieńcu!!!

Warsztaty literackie
Zapraszamy na cykliczne, cotygodniowe spotkania, na których to będziemy pić kawę (oficjalnie), palić papierosy i zastanawiać się nad tym, gdzie przebiega cienka granica między snem a jawą, no i gdzie kończy się fikcja, a zaczyna życie? A ponieważ to lokal z klasą, zastrzega się absolutny zakaz rozmów o polityce i religii.
Goście: autorzy, redaktorzy, graficy, komiksiarze, wydawcy.
Czekają Cię, drogi uczestniku, intensywne doznania z pogranicza szaleństwa! istny amalgamat pożądliwości, tęsknoty, nadziei i bezsensu, a jeśli przy okazji napiszesz swoją książkę, czy zbiór poezji, będzie to poczytane za istny cud.

Do zobaczenia na pierwszym spotkaniu we wtorek 2 lipca!

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus