logo zok

plenfrdeites

ara 2017 2018 b

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

wosp serce

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 15 maja 2018 09:09

Kalisz Pomorski zaprasza :)

REGULAMIN
Zawodów pod nazwą
„Pływaj po jeziorze ogórkowym wehikułem odlotowym”
o puchar i nagrodę Burmistrza Kalisza Pomorskiego, który odbędzie się w dniu 21 lipca 2018 roku.

I. Postanowienia ogólne
Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywają się zawody pod nazwą „ Pływaj po jeziorze ogórkowym wehikułem odlotowym”.

II. Organizatorzy
Organizatorem zawodów jest Urząd Miejski w Kaliszu Pomorskim z siedzibą w Kaliszu Pomorskim przy ul. Wolności 25 oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim przy ul. Dworcowej 6.
Celem konkursu jest:
1. promowanie imprezy kulturalno-sportowej „JARMARK NAD JEZIOREM OGÓRKOWYM”
2. rozbudzanie inicjatywy i pomysłowości uczestników konkursu poprzez prezentację pływających jednostek,
3. integracja mieszkańców Gminy Kalisz Pomorski z uczestnikami zawodów,
4. wspólna zabawa podczas „Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym”.

IV. Miejsce konkursu

1. Zawody odbędą się w dniu 21 lipca 2018 r. w trakcie „Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym” na Stadionie Miejskim przy ul. Suchowskiej 10 na wyznaczonym przez organizatora odcinku Jeziora Młyńskiego, potocznie zwanym „OGÓRKOWYM”. Rozpoczęcie godz. 1400 (prezentacja zwodowanych jednostek pływających od godz.1300) .
2. Wręczenie nagród pieniężnych, pucharów i dyplomów nastąpi na scenie głównej około godz.1930.

V. Uczestnicy konkursu
1. W zawodach może wystartować każdy, kto zbuduje jednostkę pływającą, która utrzyma się na wodzie wraz z załogą na odcinku wyznaczonym przez organizatora. Mile widziany akcent ogórkowy.
2. Na każdej jednostce pływającej musi być pełnoletni kapitan. W przypadku udziału niepełnoletniego dziecka w zawodach kapitan winien posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych(zał.nr 1 do niniejszego regulaminu).
3. Każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania zasad bezpieczeństwa w szczególności: być trzeźwym, posiadać kamizelki asekuracyjne (kapoki) w ilości zgodnej z ilością osób znajdujących się na jednostce pływającej.
4. Kapitanowie jednostek pływających zobowiązani są do złożenia oświadczenia w dniu imprezy, iż są autorami bądź samodzielnymi wykonawcami jednostki pływającej startującej w zawodach.
5. Każdy uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania niniejszego regulaminu.
6. Uczestnicy zobowiązani są do samodzielnego dotarcia na miejsce zawodów określonych w dz. IV pkt. 1. oraz zabrania z jeziora do godz.1200 dnia następnego swojej jednostki pływającej. Nie usunięcie spowoduje naliczenie kary w wysokości 500,00 złotych dla kapitana jednostki, którego czyni się odpowiedzialnym za niniejsze przedsięwzięcia.
7. Kapitanowie jednostek pływających zobowiązani są do stawienia się w biurze zawodów przed zawodami o godz. 1200 w dniu 21 lipca 2018 r. i zwodowania do godz.1230 jednostki pływającej w miejscu wyznaczonym przez organizatora.
8. Uczestnicy zawodów podczas prezentacji swoich jednostek pływających mogą skorzystać ze sprzętu nagłaśniającego organizatora pod warunkiem, że przekażą nagranie organizatorowi w trakcie rejestracji w biurze zawodów.
9. Uczestnicy otrzymają od organizatora numery startowe.

VI. Warunki uczestnictwa
1. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do dnia 15 lipca 2018 roku wypełnić i przesłać zgłoszenie zgodnie z zał. Nr 1 do niniejszego regulaminu na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listowanie na adres:
Urząd Miejski ul. Wolności 25 78-540 Kalisz Pomorski z dopiskiem „ Pływaj po jeziorze ogórkowym wehikułem odlotowym”(liczy się data wpływu).
2. Jednostka pływająca powinna przepłynąć wyznaczony odcinek przez organizatora utrzymując się na wodzie.
3. Do startu nie będą dopuszczone jednostki wykonanie fabrycznie i z napędem silnikowym.

VII Zgłoszenie do konkursu
1. Zgłoszenie uczestnika do zawodów polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego stanowiącego zał. Nr 1 do niniejszego regulaminu, który można uzyskać poprzez:
 osobisty kontakt z jednostką organizującą zawody ( adres: Urząd Miejski w Kaliszu Pomorskim z siedzibą przy ul. Wolności 25) pok. Nr 6,
 stronę internetową www.kaliszpom.pl w zakładce „Jarmark nad Jeziorem ogórkowym” lub dla turystów.
2. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (94) 361 7780 p. Bernadetta Klimczak lub poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

VIII Rozstrzygnięcie konkursu
1. Nad przebiegiem zawodów będzie czuwać Komisja Konkursowa, powołana przez organizatora.
2. Zadaniem Komisji konkursowej jest ocena jednostek pływających. Ocenie będą podlegały następujące kryteria:
a) czas przepłynięcia, za który można otrzymać od 0 - 40 punktów,
b) ogólna prezentacja jednostki pływającej, za którą można otrzymać od 0-40 punktów,
c) akcent ogórkowy, za który można otrzymać od 0 – 20 punktów.
3. Zwycięzcą zostaje załoga, która uzyska największą ilości punktów przyjętych kryteriach oceny.
4. Wyniki zostaną ogłoszone przez Komisje Konkursową w dniu zawodów, na scenie głównej około godz.1930 wraz z wręczeniem nagród.

IX NAGRODY
1. Uczestnicy zawodów w pływaniu pn. „ Pływaj po jeziorze ogórkowym wehikułem odlotowym” będą ubiegać się o nagrody pieniężne. Pula nagród Burmistrza Kalisza Pomorskiego wynosi 8.000,00 złotych brutto tj.:
I miejsce - 4.000,00 złotych brutto, w tym kwota 400,00 złotych przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od wygranej, która nie zostanie wypłacona lecz potrącona z wygranej i przekazana na rachunek właściwego urzędu skarbowego – należna kwota w wysokości 3.600,00 złotych zostanie przekazana w dniu imprezy na ręce kapitana zespołu,
II miejsce - 2.500,00 złotych brutto, w tym kwota 250,00 złotych przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od wygranej, która nie zostanie wypłacona lecz potrącona z wygranej i przekazana na rachunek właściwego urzędu skarbowego – należna kwota w wysokości 2.250,00 złotych zostanie przekazana w dniu imprezy na ręce kapitana zespołu,
III miejsce - 1.500,00 złotych brutto, w tym kwota 150,00 złotych przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od wygranej, która nie zostanie wypłacona lecz potrącona z wygranej i przekazana na rachunek właściwego urzędu skarbowego – należna kwota w wysokości 1.350,00 złotych zostanie przekazana w dniu imprezy na ręce kapitana zespołu.
2. Przewiduje się puchary dla wszystkich zgłoszonych drużyn.
3. Przewodniczący Rady Miejskiej w Kaliszu Pomorskim ufunduje nagrodę w wysokości 1.000,00 złotych za najoryginalniejszą jednostkę pływającą, w tym kwota 100,00 złotych przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od wygranej, która nie zostanie wypłacona lecz potrącona z wygranej i przekazana na rachunek właściwego urzędu skarbowego – należna kwota w wysokości 900,00 złotych zostanie przekazana w dniu imprezy na ręce kapitana zespołu.
4. Decyzje komisji konkursowej są ostateczne i nieodwołalne.

X Przepisy ogólne
1. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian postanowień niniejszego regulaminu, w tym również odwołania zawodów bez podania przyczyny. W związku z tym nie przewiduje zwrotu kosztów związanych z udziałem w zawodach.
2. Uczestnik zgłaszając pojazd pływający do zawodów, wyraża zgodę na udział w zawodach na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
3. Organizator ma prawo do utrwalenia wizerunku jednostek pływających oraz załóg za pomocą urządzeń do rejestracji dźwięku i obrazu oraz aparatów fotograficznych i ich publicznego odtwarzania na łamach prasy, telewizji, radia, internetu itp.

 

Już wkrótce

sd 2018

klip promocyjny

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software