logo zok

plenfrdeites

Repertuar kina Mewa

Gnomy rozrabiają
Cudowny chłopak
Podatek od miłości
Kobiety mafii
Wyklęty
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
ZKF - W ułamku sekundy
Kobieta sukcesu
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
Jaskiniowiec

 

kino szkola2

logo m kult

Biuletyn Kulturalny

sygnal baner

wosp serce

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W związku z trudną sytuacją w rolnictwie w naszej gminie, Burmistrz Złocieńca p. Krzysztof Zacharzewski, na wniosek Konwentu Sołtysów z gminy Złocieniec, podjął decyzję o odwołaniu tegorocznych obchodów tradycyjnego Święta Plonów w gminie Złocieniec, które miało się odbyć w najbliższą sobotę 26 sierpnia w Cieszynie.

Podczas spotkania w dniu dzisiejszym, w którym uczestniczyli na zaproszenie Burmistrza i Przewodniczącego Konwentu Sołtysów p. Grzegorza Krysztofiaka: Sołtysi Gminy Złocieniec, Przewodniczący Rady Miejskiej w Złocieńcu p. Mirosław Kacianowski, pracownicy Złocienieckiego Ośrodka Kultury i Urzędu Miejskiego w Złocieńcu, przedyskutowano zasadność organizowania tegorocznych Dożynek Gminnych, biorąc pod uwagę złą sytuację rolników, nie mogących przeprowadzić żniw z powodu ulewnych deszczów i wywołanych nimi lokalnych podtopień w naszej gminie, a także stan podjętych przygotowań i poniesione koszty do uroczystości dożynkowych. Po wysłuchaniu stanowisk i informacji od obecnych osób, obecni na spotkaniu Sołtysi podjęli decyzję o zasadności odwołania tegorocznych Dożynek Gminnych.

Jednocześnie, doceniając trud i zaangażowanie mieszkańców poszczególnych sołectw w działania przygotowawcze sołectw do święta dożynkowego, ustalono że Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy zostanie przeprowadzony regulaminowo przez powołaną do tego celu komisję w terminie do końca sierpnia br. (o wynikach konkursu poinformujemy odrębnie).

Już wkrótce

III SWIETO DRAWY b

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Gościli u nas

breakout tour zlocieniec 24 b

Nasza galeria

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software