logo zok

plenfrdeites

ara 2017 2018 b

Repertuar kina Mewa

 

kino szkola2

logo m kult

wosp serce

erasmus plus

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W związku z trudną sytuacją w rolnictwie w naszej gminie, Burmistrz Złocieńca p. Krzysztof Zacharzewski, na wniosek Konwentu Sołtysów z gminy Złocieniec, podjął decyzję o odwołaniu tegorocznych obchodów tradycyjnego Święta Plonów w gminie Złocieniec, które miało się odbyć w najbliższą sobotę 26 sierpnia w Cieszynie.

Podczas spotkania w dniu dzisiejszym, w którym uczestniczyli na zaproszenie Burmistrza i Przewodniczącego Konwentu Sołtysów p. Grzegorza Krysztofiaka: Sołtysi Gminy Złocieniec, Przewodniczący Rady Miejskiej w Złocieńcu p. Mirosław Kacianowski, pracownicy Złocienieckiego Ośrodka Kultury i Urzędu Miejskiego w Złocieńcu, przedyskutowano zasadność organizowania tegorocznych Dożynek Gminnych, biorąc pod uwagę złą sytuację rolników, nie mogących przeprowadzić żniw z powodu ulewnych deszczów i wywołanych nimi lokalnych podtopień w naszej gminie, a także stan podjętych przygotowań i poniesione koszty do uroczystości dożynkowych. Po wysłuchaniu stanowisk i informacji od obecnych osób, obecni na spotkaniu Sołtysi podjęli decyzję o zasadności odwołania tegorocznych Dożynek Gminnych.

Jednocześnie, doceniając trud i zaangażowanie mieszkańców poszczególnych sołectw w działania przygotowawcze sołectw do święta dożynkowego, ustalono że Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy zostanie przeprowadzony regulaminowo przez powołaną do tego celu komisję w terminie do końca sierpnia br. (o wynikach konkursu poinformujemy odrębnie).

sd 2018

klip promocyjny

plakat Labirynt

Już wkrótce

tworcy galeria wystawy

muzyczny piatek b1

zloc kolo filmowe

Kalendarz wydarzeń

Nasi partnerzy:

dom kultury plus  sksil  galeria piwnica  ForumKrakow Zachodniopomorskie  logo mkidn 6490reklama kinads pozioma     DSI logo  infoludek magazyny  logo vector software